Prosím o hlásky:TADY a ještě tady pro Dee* Díky.
PS: Na layforu jsem na tom špatně...prosím nenuťte mě k hnusnému spamerování :)

Paper

Novinky...

24. března 2010 v 16:42 | Dee*
(c) Bon-Paris.blog.cz
Ahojky!
Za prvé bych se vám chtěla omluvit, že jsem tu nějakou dobu nebyla, neměla jsem náladu ani čas, mimo to mi blog ani extra nechyběl :) A dále k věci... zjistila jsem, že jsem přihlášená v několika GS, kam musím poslat výtvory :( dále, že bych měla vyměnit design... A te´d k novinkám z domova :) konečně jsem si uklidila! Jsem happy, teda až na jisté události... no a zítra u nás bude přespávat kámoška a o víkendu také, protože se budou slavit moje narozky! :) BTW. Musím udělat referát na hemoroidy :/ D.

Ťuťu ňuňu -> hlásky

18. března 2010 v 20:09 | Dee*
(c) Bon-Paris.blog.cz
Yahoo zítra mám narozky! :) Jupíí jej. No a teďka k věci, pro sím vás o hlásky do druhých kol soutěží ->
Omlouvám se, za krátký článek, ale mám náladu si spíš s někým pokecat, než tu psát monolog :)

Jao ien chan! (Jako ten chalán)

17. března 2010 v 15:38 | Dee*
(c) Bon-Paris.blog.cz
Dneska jsem se naštěstí vyhla práci, už na to fakt nemám nervy! A taky tu konečně budu a snad si s vámi zase pěkně pokecám :) Jinak k nadpisu...neučím se japonsky, slovensky apod. jen francouszky a anglicky, to byl jenom příklad pro Páju aby věděla, že já mluvím normálně a tohle by bylo divný :) Ještě stále nepochopila, že říkat kaslík a dvírka je normální! Taky jsem se přihlásila do nějaký soutěže o nej. Ajťáka, jenže mi máme ultra inteligentní učitelku, která nás to, co tam bude nenaučila...takže to bude propadák..:/ Jinak, včera jsem dostala krásný sešit za 4 místo ve Fr. olympiádě :)

Today, tomorow..TOYOTA!

14. března 2010 v 19:58 | Dee*
Hi!
Omlouvám se že jsem tu nebyla, ale teta se strejdou odjeli a s tím i internet :) Sobotu a neděli sem si náramně užila :) No, ale teď jsem kvůli něčemu, no spíš někomu pořádně nas.... naštvaná! No nic, koukala jsem že mám 16 komentů, tak na ně půjdu odpovědět a oběhnout afííky. :-*

Co o mě víte i nevíte. Part one

12. března 2010 v 17:11 | Dee*
Jsou to jenom prkotinky, ale což jsou pod perexem :)
Jinak...dneska jsem byla zase lyžovat a poprvé jsem si nabila kokos :/ Zradil mě skokánek...a dopadla jsem na palec (ANO, ten palec který mi ve Francii celý opuchl a nemohla jsem s ním hýbat). No a ještě v tu samou jízdu jel dole strejda jako šnek (né že bych se chlubila, ale stál na lyžích po 20-ti lettech :)) No a já bych to už na tom ledu nedobrzdila, a tak jsem jsem to tam strhla do strany... No a teďka mě strejda ukecává na noční jízdu...no tak abych se už šla připravovat...BYE

po stopadesáté....vrrrr

11. března 2010 v 19:47 | Dee*
Tak jsem opět tu :) Dneska jsem nešla lyžovat...ale aspoň jsem byla v korálkárně na Smržovce a nakoupila komponenty, už jsem něco tvořila... celkem se mi to líbí a tak jsem si říkala, že bych se mohla zaregistrovat na fler a začít tam něco prodávat :) No, ještě uvidím :) pak jsem si říkala, že jsem dlouho nepřidala nějakou grafiku, takže je pod perexem :) A abych nezapoměla... nově začala soutěž, kde potřebuju hlásky - zde
pak stále Tady a tady... ačkoliv vám to tu píšu už po stopadesáté..., tak mám stále pocit, že to nikdo nečte! Vrrrrr

ll...lll.llll...ll...lll.llll...ll...lll.llll

11. března 2010 v 10:29 | Dee*
Včera jsem si to nakupování skvěle užila :) Koupila jsem si nádherný boty nike a dokonalou mikinu addidas. Už se těším až to dostanu k narozeninám :) Nevím, možná pak udělám párty :) Strašně se mi chce chrňánkovat...:) Jinak,...zjistila jsem že nemám moc affs , aže bych mohla ještě pár nabrat, takže kdyby se náhodou někdo našel, nechť napíše do komentářů, ale nezaručuju, že ho určitě vezmu! No, tak uvidíme, já se jsu nasnídat...BYE

Krátce, ale dlouze...

10. března 2010 v 9:32 | Dee*
Tak...dneska jedu do Prahy, snad vyberu konečně t boty nebo mikinu. Ale ještě před tím, v jedenáct, jdu ke kadeřnici tady na Smržovce... Asi si nechám vlasy sestříhat a doufejme že to dopadne dobře. Nakupovat půjdu s Anett nejdřív do paládia, pak na můstek do New Yorkera a nakonec pojedeme s její mamkou do Fashion arény...no není to úžasný? :) Škodda, že je Pája na horách...vzali by jsme ji s sebou. Jinak jste si asi všimli nového designu, který se mi moc nelíbí, takže ho možná v nejbližší době zase změním :) No dneska jsem toho sice nenapsala tolik, co minule, ale i tak to stačí ne? :)

Raní ptáče dál doskáče víc toho sežere a dřív chcípne!

9. března 2010 v 9:31 | Dee*
Tak jsem si říkala, že jsem se dlouho nezapojila do nějaké soutěže, a proto jsem začla po nějaké pátrat a vypátrala jsem. Našla jsem ji u Strangeba a vytvořila do ní 2 avatary, ale nevím jestli je mám poslat... Jsou pod článkem. Ještě se vám asi dnes ozvu. Uvidíme, připadá mi že píšu jako dement :) Včera jsme se strejdou hráli hru kterou nově dostal a cítili jsme se fakt blbě :) Jmenuje se Česko otázky a odpovědi, jenže tématické okruhy mi nějak neseděli a strejdovi taktéž ne :) Nakonec sice vyhrál, ale nemohl se dostat přes kategorii sport, ve které semvěděla víc otázekk než on. :) Tak já se půjdunasnídat bye!

Článek světa...po dlouhé době :)

8. března 2010 v 19:18 | Dee*
Hi!
Dnešek = divný den. Chtěli jsme jít po obědě lyžovat a vyšli jsme v 15:30. Jelikož jsem si lyže vždy půjčoovala, tak jsem si na chatě musela vystačit s těmi obyčejnými...my je neuměli seštelovat :/ Tak jsme je dali do servisu. Horší bylo, že svoje lyžáky jsem byla nucena ppůjčit strejdovi a vzít si máminy, které jsou asi o dvě velikosti menší. Tlačil mě palec, ale vydržela jsem to. Když mě vlek vytáhl nahoru, tak jsem zjistila, že obyč. lyže nemají hrany jako carvingy a málem sem si nabyla kokos, protože sem nečekala takový rozdíl a teď se snažím odnaučit jízdu po hranách. Nevíte jak se lyžuje na necarvingách? Jinak jsem se také zvládla objednat ke kadeřnici..na Smržovce, nevím no v životě sem u ní nebyla, ale aspon ušetřím. BTW. 19. 3. mám narozky a hledám, kde koupit hezkou mikinu okolo tří stovek a polobotky adidas či nike za tisícovku...je to reálné? Kde to mám sehnat? Dneska jsem se tak nějak víc rozepsala, tak doufám, že mi aspoň někdo odpoví, tedy pokud si to vůbec někdo přečte :)

Cool seriál by me! :))

7. března 2010 v 10:30 | Dee*
:-*
Zase nový den a já jsem ospalá a unavená. Sem totiž na chatě s tetou a strejdou, kteří se chvíli milují a pak se rázem málem pozabíjí :) Byl by z toho dobrý seriá, kdybych to natáčela... Do Prahy se přes týden dostanu, ale oni mi nejsou schopni říct, kdy a já se potřebuju objednat ke kadeřnici (btw. Co teďka letí za účesy? :)) A domluvit s kamarádkou na nákupy... Dneská jedem z chaty do Sadský pro kočku! Jinak zase bych vás chtěla poprosit o hlásky: Tady pro Dee* a ještě tady pro Dee*. PS: Máte někdo Deviantart?
Udělala sem iconbases pro vás ↓

Muck or fuck? Cože si to říkala?

6. března 2010 v 22:28 | Dee*
Ahojky!
Jak jste si už asi všimli, tak jsem nastavila new dess. :) celkem se mi líbí :) Mám v záloze ještě další dva, jeden s Vanessou h. a další taký jarní :)
Taky jsem vám všem chtěla poděěkovat za tu nádhernou návštěvku .) Na to, že jsem tu skoro nebyla je dokonalá. A taky prosím hlasujte pro mě : Tady pro Dee* a ještě tady pro Dee* Díky!
EDIT: Nemáte někdo náhodou Deviant art?

Že by kino? Je libo Alici?

6. března 2010 v 12:11 | Dee*
Hujaja!
Mám prázky a sprovoznila jsem na chatě vodárnu, takže máme voduu :) Ve středu jedu do Prahy, takže mi to snad vyjde a domluvím ses kámoškama a vyrazíme na nákupy :) Dneska jsem byla v Tanvaldě a koupila jsem dárek pro nějakou příbuznou, kterou prakticky neznám ale jdu na její oslavu narozek :) A měli úžasnej černej náramek jenom za 5o Kč. Pak jsem taky přemýšlela, že si koupím nějaké ručně vyráběné šperky po netu... Ten avoš. je do chall. k Rybě a pořemýšlím o stvoření nějaké soutěže. Co vy na to?

Hlavně, že vám píšu a vlastně ani nevím proč... no asi pro hlásky :)

4. března 2010 v 18:30 | Dee*
HOjkyy!
Teďka vám píšu z práce, takže to bude na hodně rychle. Dneská vás ještě všechny oběhnu, ale to až budu doma :) Dneska celkem skvělej den, ale zbytek vám ještě asi dopíšu do editu :)
Prosím o hlásky! : Tady pro Dee* a ještě tady pro Dee* Díky moc! :-* :)

Pilot is a sb who flies planes...

2. března 2010 v 19:11 | Dee*
Děkuju za krásné komentáře ohledně designu..:) Dneska jsem byla zase nakupovat <33 a mám šaty, again! :) Asi budu šatová lady, protože už mám koupený 2. za týden :) Na kopretinu jsme přijely a zjistili, že P1 má prázky... Pak sem se snažila stvořit animaci, ale dopadlo to nějak...ehm..špatně :) Jediný co mi kazí dnešek sou 2 věci...a to: Na chtě zamrzla a voda, takže se super týden s kámoškou nebude konat :/ a tu druhou si nechám pro sebe...

MMGD - My mega grafic day!

1. března 2010 v 21:50 | Dee*

Takže, nový layout nastaven :) Jak se vám líbí? Vím, ... je dost jednoduchý, ale takový přírodní..:) Nakonec, není tak špatný že? :) No, dneska jsem zase byla makat...tak sem strašně unavená, ještě se asi mrknu na mentalistu a hurá do hajan! PS: Stvořila jsem blend, klikačku a banner a texturu pro avatar.

Super news :-)

28. února 2010 v 19:34 | Dee*
Ahojky, dnes již po druhé :)
Koupila jsem si šatičky ve slevě za 135 Kč takže super a pak tričkomikinu za 149 Kč :)) No prostě sem si to užila :) Možná že sem pak dám fotky...
Jinak kutila sem dess, ale nevím jesti ho sem mám dát - www. Bye Dee*

Horror day by me

27. února 2010 v 20:39 | Dee*
Ehm...Ahoj,
Dneska jsem jela na oslavu bratra a táty mého nevlastního táty. Nejdřív hrůza a pak když přišlo všech šest dětí a já s nimi musela hrát hry...no bylo to ještě horší. Takže když mi pak Michal (nevl. táta) nabídl že se s nimi můžu svézt do Prahy (na Roztyly - mám to odtamtud ještě dál než z nádraží, ale řekla jsem si že je mi to jedno), tak jsem ráda jela. Po hodině a půl jsem se konečně dostala domů. Jenže jsem si ráno nevzala klíče!! Mamka byla ještě tam a domů to měla hodinu a půl a já byla sama ve tmě a bez klíčů. To by nebyl až takový horor nebýt toho, že v praze nemáme žádné příbuzné a já neměla peníze na vlak k babičce. Tak jsem jela na Anděl, abych během čekání na mamku aspoň nebyla sama...Naštěstí vše dopadlo dobře a jsem doma! Juchůůů. To byla ta špatná zpráva, naštěstí jdu zítra nakupovat s Pájou a Anet, tak se mi ta nálada doufám zlepší.
PS: Na tom avataru jsem já, ne příšerka z filmu SRO. :)

ZOH: Dvě zlata a tři bronz...:-*

25. února 2010 v 21:07 | Dee*
Dnešek úžasnej...o volný hoďce s Pájou v parku a pak o laborkách..♥ Psali jsem tři testy, a po vyučování jsem jela paracovat...jsem strašně unavená :/ Ještě vás asi oběhnu....Jo a mám zase nápad na nový dess :) No tak já mizím páčko

Žiji vee světě plném nástrah a opic...

24. února 2010 v 17:14 | Dee*
Dneska se znovu projevila inteligence naší třídy, nád by měl někdo natáčet :) Jeden se válí po zemi, další se houpe, třetí hází propiskou a poslední nadává učitelce :) Někdy si připadám jak v ZOO :) Jeden kluk prej na učitelku: ,,Co to máte za mindrák?" :)) Nebo, o biologii se díváme na úžasnej film, že léky jsou na nic, že všechno spraví jídlo :)) Mimo to píšem zítra dva testy, ale na ty není potřeba se nějak učit :))
 
 

Reklama