Prosím o hlásky:TADY a ještě tady pro Dee* Díky.
PS: Na layforu jsem na tom špatně...prosím nenuťte mě k hnusnému spamerování :)

Březen 2010

Novinky...

24. března 2010 v 16:42 | Dee* |  Paper
(c) Bon-Paris.blog.cz
Ahojky!
Za prvé bych se vám chtěla omluvit, že jsem tu nějakou dobu nebyla, neměla jsem náladu ani čas, mimo to mi blog ani extra nechyběl :) A dále k věci... zjistila jsem, že jsem přihlášená v několika GS, kam musím poslat výtvory :( dále, že bych měla vyměnit design... A te´d k novinkám z domova :) konečně jsem si uklidila! Jsem happy, teda až na jisté události... no a zítra u nás bude přespávat kámoška a o víkendu také, protože se budou slavit moje narozky! :) BTW. Musím udělat referát na hemoroidy :/ D.

Ťuťu ňuňu -> hlásky

18. března 2010 v 20:09 | Dee* |  Paper
(c) Bon-Paris.blog.cz
Yahoo zítra mám narozky! :) Jupíí jej. No a teďka k věci, pro sím vás o hlásky do druhých kol soutěží ->
Omlouvám se, za krátký článek, ale mám náladu si spíš s někým pokecat, než tu psát monolog :)

Jao ien chan! (Jako ten chalán)

17. března 2010 v 15:38 | Dee* |  Paper
(c) Bon-Paris.blog.cz
Dneska jsem se naštěstí vyhla práci, už na to fakt nemám nervy! A taky tu konečně budu a snad si s vámi zase pěkně pokecám :) Jinak k nadpisu...neučím se japonsky, slovensky apod. jen francouszky a anglicky, to byl jenom příklad pro Páju aby věděla, že já mluvím normálně a tohle by bylo divný :) Ještě stále nepochopila, že říkat kaslík a dvírka je normální! Taky jsem se přihlásila do nějaký soutěže o nej. Ajťáka, jenže mi máme ultra inteligentní učitelku, která nás to, co tam bude nenaučila...takže to bude propadák..:/ Jinak, včera jsem dostala krásný sešit za 4 místo ve Fr. olympiádě :)


Today, tomorow..TOYOTA!

14. března 2010 v 19:58 | Dee* |  Paper
Hi!
Omlouvám se že jsem tu nebyla, ale teta se strejdou odjeli a s tím i internet :) Sobotu a neděli sem si náramně užila :) No, ale teď jsem kvůli něčemu, no spíš někomu pořádně nas.... naštvaná! No nic, koukala jsem že mám 16 komentů, tak na ně půjdu odpovědět a oběhnout afííky. :-*

PoP art avatars

13. března 2010 v 9:30 | Dee*

Co o mě víte i nevíte. Part one

12. března 2010 v 17:11 | Dee* |  Paper
Jsou to jenom prkotinky, ale což jsou pod perexem :)
Jinak...dneska jsem byla zase lyžovat a poprvé jsem si nabila kokos :/ Zradil mě skokánek...a dopadla jsem na palec (ANO, ten palec který mi ve Francii celý opuchl a nemohla jsem s ním hýbat). No a ještě v tu samou jízdu jel dole strejda jako šnek (né že bych se chlubila, ale stál na lyžích po 20-ti lettech :)) No a já bych to už na tom ledu nedobrzdila, a tak jsem jsem to tam strhla do strany... No a teďka mě strejda ukecává na noční jízdu...no tak abych se už šla připravovat...BYE


po stopadesáté....vrrrr

11. března 2010 v 19:47 | Dee* |  Paper
Tak jsem opět tu :) Dneska jsem nešla lyžovat...ale aspoň jsem byla v korálkárně na Smržovce a nakoupila komponenty, už jsem něco tvořila... celkem se mi to líbí a tak jsem si říkala, že bych se mohla zaregistrovat na fler a začít tam něco prodávat :) No, ještě uvidím :) pak jsem si říkala, že jsem dlouho nepřidala nějakou grafiku, takže je pod perexem :) A abych nezapoměla... nově začala soutěž, kde potřebuju hlásky - zde
pak stále Tady a tady... ačkoliv vám to tu píšu už po stopadesáté..., tak mám stále pocit, že to nikdo nečte! Vrrrrr

ll...lll.llll...ll...lll.llll...ll...lll.llll

11. března 2010 v 10:29 | Dee* |  Paper
Včera jsem si to nakupování skvěle užila :) Koupila jsem si nádherný boty nike a dokonalou mikinu addidas. Už se těším až to dostanu k narozeninám :) Nevím, možná pak udělám párty :) Strašně se mi chce chrňánkovat...:) Jinak,...zjistila jsem že nemám moc affs , aže bych mohla ještě pár nabrat, takže kdyby se náhodou někdo našel, nechť napíše do komentářů, ale nezaručuju, že ho určitě vezmu! No, tak uvidíme, já se jsu nasnídat...BYE

Krátce, ale dlouze...

10. března 2010 v 9:32 | Dee* |  Paper
Tak...dneska jedu do Prahy, snad vyberu konečně t boty nebo mikinu. Ale ještě před tím, v jedenáct, jdu ke kadeřnici tady na Smržovce... Asi si nechám vlasy sestříhat a doufejme že to dopadne dobře. Nakupovat půjdu s Anett nejdřív do paládia, pak na můstek do New Yorkera a nakonec pojedeme s její mamkou do Fashion arény...no není to úžasný? :) Škodda, že je Pája na horách...vzali by jsme ji s sebou. Jinak jste si asi všimli nového designu, který se mi moc nelíbí, takže ho možná v nejbližší době zase změním :) No dneska jsem toho sice nenapsala tolik, co minule, ale i tak to stačí ne? :)

Raní ptáče dál doskáče víc toho sežere a dřív chcípne!

9. března 2010 v 9:31 | Dee* |  Paper
Tak jsem si říkala, že jsem se dlouho nezapojila do nějaké soutěže, a proto jsem začla po nějaké pátrat a vypátrala jsem. Našla jsem ji u Strangeba a vytvořila do ní 2 avatary, ale nevím jestli je mám poslat... Jsou pod článkem. Ještě se vám asi dnes ozvu. Uvidíme, připadá mi že píšu jako dement :) Včera jsme se strejdou hráli hru kterou nově dostal a cítili jsme se fakt blbě :) Jmenuje se Česko otázky a odpovědi, jenže tématické okruhy mi nějak neseděli a strejdovi taktéž ne :) Nakonec sice vyhrál, ale nemohl se dostat přes kategorii sport, ve které semvěděla víc otázekk než on. :) Tak já se půjdunasnídat bye!

Článek světa...po dlouhé době :)

8. března 2010 v 19:18 | Dee* |  Paper
Hi!
Dnešek = divný den. Chtěli jsme jít po obědě lyžovat a vyšli jsme v 15:30. Jelikož jsem si lyže vždy půjčoovala, tak jsem si na chatě musela vystačit s těmi obyčejnými...my je neuměli seštelovat :/ Tak jsme je dali do servisu. Horší bylo, že svoje lyžáky jsem byla nucena ppůjčit strejdovi a vzít si máminy, které jsou asi o dvě velikosti menší. Tlačil mě palec, ale vydržela jsem to. Když mě vlek vytáhl nahoru, tak jsem zjistila, že obyč. lyže nemají hrany jako carvingy a málem sem si nabyla kokos, protože sem nečekala takový rozdíl a teď se snažím odnaučit jízdu po hranách. Nevíte jak se lyžuje na necarvingách? Jinak jsem se také zvládla objednat ke kadeřnici..na Smržovce, nevím no v životě sem u ní nebyla, ale aspon ušetřím. BTW. 19. 3. mám narozky a hledám, kde koupit hezkou mikinu okolo tří stovek a polobotky adidas či nike za tisícovku...je to reálné? Kde to mám sehnat? Dneska jsem se tak nějak víc rozepsala, tak doufám, že mi aspoň někdo odpoví, tedy pokud si to vůbec někdo přečte :)

Money avatars

8. března 2010 v 18:56 | Dee*

Táákže tu sou čtyři avatarky na téma týdne. Jak se vám líbí?

Free lay with Ashley T.

8. března 2010 v 15:00 | Dee* |  (c) Volné designy
/NÁHLED/ Je to můj první volný lay, na to, že jsem ho dělala já se mi celkem líbí. Menu by mělo být nahoře v tom modrém okénku, ale to je celkem jen na vás. Bonuskem je tento avatar. Pokud by sis jej chtěl/a objednat klikni zde.

Cool seriál by me! :))

7. března 2010 v 10:30 | Dee* |  Paper
:-*
Zase nový den a já jsem ospalá a unavená. Sem totiž na chatě s tetou a strejdou, kteří se chvíli milují a pak se rázem málem pozabíjí :) Byl by z toho dobrý seriá, kdybych to natáčela... Do Prahy se přes týden dostanu, ale oni mi nejsou schopni říct, kdy a já se potřebuju objednat ke kadeřnici (btw. Co teďka letí za účesy? :)) A domluvit s kamarádkou na nákupy... Dneská jedem z chaty do Sadský pro kočku! Jinak zase bych vás chtěla poprosit o hlásky: Tady pro Dee* a ještě tady pro Dee*. PS: Máte někdo Deviantart?
Udělala sem iconbases pro vás ↓

Muck or fuck? Cože si to říkala?

6. března 2010 v 22:28 | Dee* |  Paper
Ahojky!
Jak jste si už asi všimli, tak jsem nastavila new dess. :) celkem se mi líbí :) Mám v záloze ještě další dva, jeden s Vanessou h. a další taký jarní :)
Taky jsem vám všem chtěla poděěkovat za tu nádhernou návštěvku .) Na to, že jsem tu skoro nebyla je dokonalá. A taky prosím hlasujte pro mě : Tady pro Dee* a ještě tady pro Dee* Díky!
EDIT: Nemáte někdo náhodou Deviant art?


EKO avatars.

6. března 2010 v 12:30 | Dee*

Že by kino? Je libo Alici?

6. března 2010 v 12:11 | Dee* |  Paper
Hujaja!
Mám prázky a sprovoznila jsem na chatě vodárnu, takže máme voduu :) Ve středu jedu do Prahy, takže mi to snad vyjde a domluvím ses kámoškama a vyrazíme na nákupy :) Dneska jsem byla v Tanvaldě a koupila jsem dárek pro nějakou příbuznou, kterou prakticky neznám ale jdu na její oslavu narozek :) A měli úžasnej černej náramek jenom za 5o Kč. Pak jsem taky přemýšlela, že si koupím nějaké ručně vyráběné šperky po netu... Ten avoš. je do chall. k Rybě a pořemýšlím o stvoření nějaké soutěže. Co vy na to?

Hlavně, že vám píšu a vlastně ani nevím proč... no asi pro hlásky :)

4. března 2010 v 18:30 | Dee* |  Paper
HOjkyy!
Teďka vám píšu z práce, takže to bude na hodně rychle. Dneská vás ještě všechny oběhnu, ale to až budu doma :) Dneska celkem skvělej den, ale zbytek vám ještě asi dopíšu do editu :)
Prosím o hlásky! : Tady pro Dee* a ještě tady pro Dee* Díky moc! :-* :)

Fakts of the day

3. března 2010 v 18:47 | Dee*
O volný hoďce jsem zjistila, že je venku kosa...
Zjistila, že jí chybí jakási kulturní vložka...
Už se znovu pevně rozhodla nekousat si nehty...
Řekla nesprávnou věc v nesprávnou chvíli a jistou osobu tím rozbrečela...
Dostala 1 a 2/3 z Angliny a Bižule...
Se zamyslela a málem usla...:)
Viděla horor jménem Otesánek...ble a málem se pozvracela
Vám sděluje, že vás navštíví.